sdsdsd
Pearson ile Akademik, Callan ile Pratik Yaptıran

İngilizceyi Hem Öğreten Hem de Konuşturan Okul

FenCebir Fen ve Anadolu Liselerinde uygulanan Ingilizce eğitimleri, diğer eğitim kurumlarında uygulanan müfredattan çok farklıdır. Çünkü FenCebir Eğitim Kurumları gerçek dünya vatandaşları yetiştirme misyon ve vizyonunu benimser, öğrencileri için yurt dışı bazlı profesyonel çözüm ortakları ile eş güdümlü çalışır.

callan

CALLAN YÖNTEMİ İLE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK HIZLI VE ETKİLİDİR

Callan yöntemi yoğun bir ortamda Ingilizcenizi geliştirmek için özel tasarlanmış bir öğretim yöntemidir. Öğretmen sürekli sorular sorar ve siz de dili mümkün olduğu kadar fazla duyup kullanırsınız. Derste konuştuğunuz zaman, öğretmen dil bilgisi ve telaffuz hatalarınızı düzeltir ve bu düzeltmelerden bir çok şey öğrenirsiniz.

Callan yöntemi dersinde, sınıf dışında yapamayacağınız önemli alıştırmalarla meşgul olursunuz. Sürekli İngilizce dinlersiniz. Bol miktarda Ingilizce konuşursunuz ve tüm hatalarınız düzeltilir. Etrafınız İngilizce ile çevrelendiği için hızla öğrenirsiniz. Sessiz durmak, sıkılmak veya konsantrasyonu kaybetmek için zaman yok. Ve ayrıca eğlenceli!

pearson1

GELECEK NESİL ÖĞRENME

Pearson Türkiye 25 yıllık tecrübesi 50’nin üzerindeki profesyonel çalışanları ve digital öğrenmeyi desteklemek amacıyla kurulmuş uzman ekibi ile ilköğretim ve liselere yüksek öğretim kurumlarına, iş dünyasına ve her alandaki öğrenene eğitim çözümleri sağlamaktadır.

Pearson‘da öğrenme; ulaşılmak istenen çıktıların belirlenmesi ile başlar, kişiye özel uygulamalar, geri bildirimler, ölçme – değerlendirme sistemleri ve sürekli gelişim ile devam eder. Bununla beraber tüm süreç boyunca öğrenenlerin 21.yy da ihtiyaç duydukları yetkinlikleri geliştirmeyi ve istihdam edilebilirliklerini güçlendirmeyi amaçlar. Eğitime olan inovatif ve bütünsel bakış açısı ile Pearson, “GELECEK NESİL ÖĞRENME” ye liderlik etmektedir.