Online Bilgi Sistemimiz

Velilerimiz, online bildirim sistemimiz ve cep uygulamamızla ANLIK olarak öğrenciler hakkında bütün bilgilere ulaşabilirler

1- Sınav Sonuç Karnesi, Ortalaması ve Başarı Durumu

Sınav sonuçlarına göre öğrencilerimizin eksik olduğu konular tespit edilir.

2- Etüt İşlemleri

Öğrencimiz ihtiyaç duyduğu her an ONLINE olarak bilgisayarından, telefonundan veya tabletinden sistem üzerinden etüt programını kendi ayarlayabilir. Velileriz de sistem üzerinden devam devamsızlığını takip edebilir.

3- Devamsızlık Durumu ve Anlık Mesajlaşma

Velilerimiz öğrencilerimizin devamsızlık takibini sistem üzerinde anlık ulaşabilirler. Öğrencilerin kuruma giriş saati eğer geç kaldıysa kaç dk geç kaldığına kadar takibini kolayca yapabilirler.

4- Şube Öğretmen Kurulu Raporu

Öğrencimizin derslerine giren tüm öğretmenler öğrenci ile ilgili görüşlerini sistem girerler. Velilerimiz ve öğrencilerimiz sistem üzerinden öğretmenlerinin kendileri ile ilgili görüş ve düşüncelerine ulaşabilirler.

5- Ödev Takip Sistemi

Öğrencilerimiz kendilerine atanan ödevleri sistem üzerinden takip edebilir.

6- Yemek Listesi ve Sınav Tarihi

Öürencilerimiz ve velilerimiz içerisinde bulunduğumuz eğitim ve öğretim senesinin akademik takvimine sistem üzerinden ulaşabilir tüm sınav ve tatil günlerini görebilirler. Aynı zamanda yemekhanemizdeki aylık menüye de Online Bilgi Sistemi üzerinden takip edebilirler.